0

YILLIK DENEYİM

0

TAMAMLANAN PROJE

0

MUTLU MÜŞTERİ

0

PERSONEL

Biz Kimiz ?

Mehmet Hamdi Coşkun 1944 yılında manifatura üzerine seyyar satıcılık yaparak ticari hayata atıldı. Büyük oğlu Nazmi Coşkun 1959 yılında babasının yanında çalışma hayatına başladı. 05/08/1964 tarihinde Saraylar Mahallesi 468 sokak No:52

Denizli-Türkiye adresinde18 metrekarelik manifatura dükkanı açarak yerleşik ticarete başlandı. İş dünyasına manifatura ticaretiyle başlayan işletmemiz, başarı trendini her geçen yıl maksimum seviyeye çıkartarak günümüze ulaşmıştır.

Projelerimiz

construction-team

Misyonumuz ve vizyonumuz

İçinde bulunduğu tüm sektörlerde kaliteli ürün ve hizmet ilkesiyle hep en iyiyi kendisine ilke edinen firmamız, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda marka olmayı başarmıştır.. Ve bu markayı en üst seviyeye çıkarmak için çalışmalarına aralıksız devam edecektir. Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutan şirketimiz ; en kaliteliyi en uygun fiyata ve en kaliteli hizmet ile müşterilerine sunmak için daima yeniliklere açık olmayı ve gelişen dünyanın imkanlarını en iyi şekilde değerlendirmeyi kendisine ilke edinmiştir.

İnşaat firmasına mı ihtiyacınız var ?

Sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak için değişen dünyaya göre yenilenerek durmadan çalışıyoruz. İhtiyaçlarınıza en etkin çözümleri üretiyoruz.

Bize Ulaşın

Akçeşme Mah. Menderes Bulv. No:224 Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon: +90(258) 371 13 14

[email protected]

İletişim Formu